שלום : )

שמי קטיה, אתר זה נועד לשלב בין שניים מהעולמות שלי (השאר בדרך) – עיצוב גרפי והוראה מותאמת. 

עיצוב בחינוך קטיה פובזנר קצת על עצמי עיצוב משחקים דידקטיים

נקודת המפגש בין שני העולמות האלו היא "עיצוב בחינוך" – אני פונה לנשות ולאנשי חינוך (ומחכה בקוצר רוח לפניות שלכן.ם) במטרה ליצור שיתופי פעולה ביצירת מוצרים לילדים, מורים והורים: משחקים דידקטיים, ספרי ילדים, ספרי לימוד, מחברות, חוברות ועוד. זאת, כדי שיהיו נוחים ונעימים לשימוש לילדים, וכדי שהעיצוב החזותי שלהם יתמוך בתוכן המועבר.

אני עובדת בתחום ההוראה כ-8 שנים, בהן גם למדתי תואר ראשון בחינוך מיוחד, תואר שני בלקויות למידה, תעודת הוראה בחינוך מיוחד, תעודת אבחון לקויות למידה ושלל קורסים נהדרים. המטרה שלי בהוראה היא למצוא יחד עם הילד את אופן הלמידה היעיל והנוח לו ביותר, זאת בשילוב מגוון דרכים להעצמת למידה אקטיבית – בין היתר בעזרת משחקים דידקטיים. משחקים רבים אני בונה ומעצבת באופן עצמאי, כך שיתאימו באופן אופטימלי לצרכי התלמידים, הן מבחינת תוכן והן מבחינת העיצוב. 

עולמי השני – האומנותי, מלווה אותי כל חיי. לפני שנה החלטתי לקחת צעד קדימה ולהתחיל לימודי עיצוב גרפי בסטודיו 6b, דבר שהוביל אותי למקצועי השני. מוזמנות.ים לעיין בתיק העבודות שלי. גם בעיצוב, כמו בהוראה, אני משקיעה בהתאמה אופטימלית של התוצר ללקוח.

עיצוב בחינוך קטיה פובזנר קצת על עצמי עיצוב משחקים דידקטיים