אפליקציית מזג אוויר להורים - פרויקט UX/UI

זוהי אפליקצייה שנולדה מתוך פרויקט לימודי – עיצוב אפליקצייה מבוססת מזג אוויר בשילוב נושא לבחירתינו. העלתי מגוון רעיונות אבל בסופו של יום – אני אשת חינוך… 

אז בחרתי לעצב אפליקציה עבור הורים לילדים קטנים – אפליקצייה שעוזרת להורים לבחור לבוש לילדיהם המתאים למזג האוויר בחוץ בכל בוקר, עם אפשרות לתכנן גם לימים הבאים (למשל במקרה שהילד יוצא לטיול של כמה ימים).

האפליקצייה מעוצבת בצבעים פסטליים חזקים ונעימים, הכתוב מופיע בגופן ברור וגדול יחסית והאייקונים מינימליסטיים ועוצבו במיוחד. המטרה של כל האלמנטים האלו היא ליצור אפליקציה שתהיה נעימה לשימוש גם להורים, וגם לילדים הקטנים שרוצים לצבור עצמאות ברוטינת הבוקר.

עיצוב בחינוך עיצוב גרפי אפליקציית מזג אוויר להורים UX UI הדמיה תיק עבודות קטיה פובזנר

באפליקציה אפשרויות להתאמת הזמן והאיזור בו הילד הולך לבלות את היום, בשביל להגיע לתוצאות לבוש מותאמות במידה מקסימלית.

עיצוב בחינוך עיצוב גרפי אפליקציית מזג אוויר להורים UX UI הדמיה תיק עבודות קטיה פובזנר

בכדי ליצור אווירה נעימה ואישית בשימוש באפליקציה היא כוללת פנייה אישית להורים, ציטוט מעודד כן אפשרות לבניית פרופיל אישי מפורט לכל ילד. פרופיל זה כולל את שם הילד, גילו, סוגי הבגדים המועדפים עליו, הימים בהם עליו להגיע בתלבושת ספורט לבית הספר או ללכת לחוג מסוים לאחר מכן. בנוסף, פרויפיל זה כולל את הפריטים הקבועים שעל הילד הספציפי לקחת איתו – פריטים אלו מסומנים מאוחר יותר בכוכבית כדי להדגיש את חשיבותם (למשל: תרופות, קופסת אוכל, קלמר ועוד).

מכירים.ות הורים שהאפליקציה תדבר אליהם?

עיינו בפרויקטים נוספים